Viering zondag 16 juli: overstap groep 8

Als gemeenteleden van de Dorpskerk zoeken we verbinding. We leven met elkaar mee in leed en liefde, en maken in onze kerkdiensten ruimte voor de stem van de ander. Je hoort je kerkgenote brommend zingen, verneemt het obstinate nee van een peuter, spitst je oren bij het frisse goedemorgen van die nieuwe kerkganger, luistert met aandacht naar de belevenissen van een kind tijdens kinderkerk en kunt bij uitzondering soms die oude baas tijdens de overdenking horen snurken.

Deze zondag hebben we samen met kinderen de sprong gemaakt in een prachtige bijzondere viering.  Het is een belangrijke stap. Jongere kinderen kijken tegen ze op. Mensen van hogere leeftijd kijken erop terug.
Er was niet apart kinderkerk. We trokken tijdens het uur letterlijk samen op: Stellingen, Speurtocht, Knutselen of Zingen. Volop keus om een viering anders te beleven.  

En tot slot kregen de kinderen een bijbel uitgereikt en is er traditiegetrouw een boom geplant door de groep 8-ers op het grasveld bij 't Loughoes.